Svadobná sála Púchove

 

Čo ponúkame

Svadobná sála v našom SISI Gardens v Púchove je vynovená a moderná. Ponúka kapacitu 130 hostí, má tanečný parket, vlastnú kuchyňu. K sále prislúchajú dve terasy, jedna so zelenou záhradou, v ktorej sa môže konať obrad, druhá slúži na oddych vašich hostí. Počas svadby nebudete nikým a ničím rušení, ubytovanie je možné zabezpečiť priamo v objekte SISI Gardens.

 

 

Galéria svadieb u nás

 

 

 

 

 
 
 
 

Prečo mať svadbu u nás v SISI Gardens?

 
 
  • Priestor má kapacitu 130 hostí a upravíme ho tak, aby ste sa v ňom cítili príjemne.
  • Sála je krásna, vynovená, moderná, má tanečný parket.
  • K sále prislúchajú dve terasy! Zelená terasa na streche je vhodná na posedenia pri vínku, ochutnávky jedla alebo aj na svadobný obrad pod holým nebom. Počas svadby sa tu hostia môžu v kľude porozprávať, oddýchnuť si po tanci. Druhá terasa slúži na posedenie na čerstvom vzduchu, pri cigaretke, kávičke.
 
  • Sála má vlastnú kuchyňu, catering a obsluhu zabezpečíme.
  • Parkovanie je samozrejmosťou, k dispozícií je cca 50 parkovacích miest. Pre hostí vieme zabezpečiť ubytovanie v SISI Gardens, SISI Pension alebo v SISI House.
  • V prípade menšej svadby vám vieme ponúknuť priestory bývalej reštaurácie, ktoré prenajímame na rodinné oslavy, alebo väčšie firemné stretnutia. Kapacita tejto miestnosti je do 30 ľudí.
 
 

 

 

 

 

 

Kontakt

Otázky aj rezervácie termínov prijímame na čísle 0948 356 180. Už teraz sa na vás tešíme!

 

 

Volať

 

 

 

 

Pozrieť všetky priestory na prenájom