Stravovanie v SISI Gardens

 

 

 

Viac možností, všetko blízko

V areáli SISI Gardens sa môžete najesť v Ázijskom bistre Ha-noi, ktoré sa nachádza hneď na prízemí. Jedlo je chutné, vždy čerstvé. Približne 10 minút peši sa nachádza naše zariadenie SISI Metropolis, v ktorom sa podáva chutné denné menu, zároveň je tu aj kaviareň. V meste Púchov máte na dosah ďalšie reštauračné zariadenia, autom sú všetky blízko takže hladní nebudete.

 

 

 

 

 

Najbližšie máte:

 

 

Ázijské bistro Ha-noi

Medzi Žilinou a Trenčínom nebola dlho žiadna ázijská reštaurácia. Aj preto si bistro Ha-noi rýchlo obľúbite. Bistro ponúka tradičné ázijské jedlá, polievky, rezance, mäsité či bezmäsité pokrmy. Exotické chute za dobré ceny, široký výber, šikovná a príjemná obsluha – takto by sme bistro charakterizovali my. Počas leta je posedenie možné aj na terase, parkovanie je hneď pri bistre a je zadarmo.

 

 

Menu a otváracie hodiny

 

 

 

 

 

 

10 minút peši a nájdete:

 

 

 

 

SISI Metropolis

SISI Metropolis sa nachádza v tesnej blízkosti SISI Gardens. V reštaurácii môžete ochutnať denné obedové menu v čase od 10:30 do 12:30. Objednať si ho môžete aj telefonicky na 0918 806 417, 0908 223 247. V zariadení SISI Metropolis je k dispozícii sála vhodná na organizovanie svadieb, stretávok a väčších rodinných osláv. Catering a zabezpečenie stravy je samozrejmé. Kaviareň je otvorená od pondelka do piatka, v čase od 8:00 - 14:00 hod.

 

 

Viac

 

 

 

 

V meste sú ďalšie možnosti:

 

 

 

 

 

 

 

Výlety v okolí