Spoločenská miestnosť pre oslavy a stretnutia

 

Čo ponúkame

Príjemnú a modernú miestnosť pre vaše rodinné oslavy a stretnutia. V SISI Gardens nájdete správne miesto pre vaše krstiny, prijímania, výročia svadby, životné jubileá, stretávky zo školy alebo smútočný kar. Z miestnosti sa dá vyjsť na zelenú terasu, na ktorej je možnosť posedenia. Parkovanie je pri vchode do budovy a je monitorované.

 

 

 

 

 
 
 
 

Prečo mať oslavu u nás v SISI Gardens?

 
 
  • Pre menšie alebo stredne veľké oslavy máme miestnosť s kapacitou do 30 ľudí. Samozrejmosťou je kuchyňa a zabezpečenie obsluhy.

  • Pre väčšie rodinné oslavy a posedenia máme sálu s kapacitou 130 hostí.

  • Možnosť vyjsť z miestnosti na dve terasy. Zelená terasa je vhodná na posedenie, oddych, prípadne ochutnávky, kočíkovanie, ak sú na oslave aj deti. Menšia terasa je pripravená pre kávičku a cigaretku.

 
  • Parkovanie je samozrejmosťou, k dispozícií je cca 50 parkovacích miest. Pre hostí vieme zabezpečiť ubytovanie v SISI Gardens, SISI Pension alebo v SISI House.
  • Priestory sa nachádzajú na poschodí, no v budove je výťah, takže na oslavu môžu prísť aj starší členovia rodiny, či vaši imobilní príbuzní. Našim cieľom je zabezpečiť komfort pre všetkých vašich hostí.
 
 

 

 

 

 

 

Kontakt

Otázky aj rezervácie termínov prijímame na čísle 0948 356 180. Už teraz sa na vás tešíme!

 

 

Volať

 

 

 

 

Pozrieť všetky priestory na prenájom