Byty na prenájom
Voľné 2-izbové, 1-izbové byty a garsónky
Svadobná sála s terasou
Kapacita 130 hostí, zelená terasa na obrady pod holým nebom

 

Vitajte v SISI Gardens. Čo u nás nájdete?

 

Prenájom bytov

SISI Gardens ponúka na prenájom čiastočne zariadené 2-izbové,
1-izbové byty a garsónky,  vhodné na dlhodobý prenájom, ktoré sú vybavené klimatizáciou, vlastnou kuchynkou, vlastným WC a kúpelňou so sprchovým kútom alebo vaňou.

V cene nájmu je možnosť bezplatného parkovania pred budovou.

SISI Gardens sa nachádza mimo rušného centra Púchova, stále je však blízko ku všetkému, čo potrebujete – obchody, reštaurácie, miestne firmy, kultúra, história či športové vyžitie.

 

PONUKA BYTOV

 

 

 

 

 

 

Príjemné priestory pre firmy,
jednotlivcov a svadby

SISI Gardens je polyfunkčný objekt v Púchove. Nájdete v ňom možnosť ubytovania (aj dlhodobého), stravovania, prenájom kancelárskych priestorov alebo konferenčnej miestnosti. Na poschodí sa nachádza svadobná sála pre 130 ľudí. V budove je výťah, parkovisko je monitorované kamerovým systémom, pre ubytovaných je zadarmo. Druhé a tretie poschodie slúži pre kancelárske firemné priestory, 4. a 5. na ubytovanie. SISI Gardens sa nachádza mimo rušného centra Púchova, stále je však blízko ku všetkému, čo potrebujete – obchody, reštaurácie, miestne firmy, kultúra, história či športové vyžitie.

 

 

Galéria našich priestorov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spoločenské miestnosti na prenájom

Hľadáte sálu pre stužkovú alebo svadbu? Potrebujete zorganizovať reprezentatívnu oslavu, banket, výročie firmy? Chcete sa s rodinou stretnúť na oslave výročí, jubileí či krstín v peknom, slušnom prostredí a pri chutnom jedle? V priestoroch SISI Gardens máme dva priestory – svadobnú sálu a menšiu spoločenskú miestnosť, v ktorých je možné vaše oslavy a podujatia zorganizovať. Parkovanie je v cene, k dispozícii je aj zelená terasa. Hostí môžete ubytovať priamo v SISI Gardens, alebo v blízkom SISI House či SISI Pension.

 

 

Pozrieť priestory

 

 

 

 

 

 

 

Stravovacie zariadenia

V SISI Gardens sa môžete najesť v Ázijskom bistre Ha-noi, počas leta má bistro otvorenú terasu. Ďalšie možnosti stravovania pre našich ubytovaných hostí alebo návštevníkov sme spísali tu.

 

 

Stravovanie