Rezervovať pobyt
Rezervujte telefonicky na +421 911 031 226​

 

 

SISI Gardens je polyfunkčný objekt. Nájdete v ňom možnosti stravovania, ubytovania i kancelárske priestory na prenájom. Na prízemí je Ázijské bistro Ha-noi, na poschodí štýlová reštaurácia Gardens Restaurant a spoločenská sála pre 130 ľudí. Ubytovanie poskytujeme na 3. a 4. poschodí, ubytovanie hotelového typu na piatom podkrovnom poschodí. K dispozícii je výťah, parkovisko s kamerovým systémom, Wifi v celom objekte a všetky štandardné služby súvisiace s ubytovaním. Na 2. poschodí prenajímame kancelárske firemné priestory.   

 

 

 

 

Ubytovanie

SISI Gardens poskytuje príjemné a moderné ubytovanie v Púchove. Izby aj apartmány sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV, kuchynskou linkou, chladničkou a jedálenským stolíkom so stoličkami. Na izbách máte k dispozícií Wifi a parkovanie pri SISI Gardens je v cene pobytu, pričom parkovacie plochy sú monitorované kamerovým systémom. Ubytovať sa v SISI Gardens znamená nájsť v Púchove príjemné, komfortné ubytovanie za dostupné ceny.

 

 ubytovanie

 

 

 

Nebytové priestory na prenájom

Ponúkame vám priestory na prenájom v SISI Gardens. Originálnu kanceláriu s rozlohou 81,6 m, dve miestnosti s 54,7 m2 a prispôsobiteľné priestori na prízemí.

 

Čítajte viac

 

 

 

 

 

 

Stravovacie zariadenia

V SISI Gardens sa môžete najesť v štýlovej reštaurácii Sisi Gardens restaurant alebo v Ázijskom bistre Ha-noi. Všetky reštauračné zariadenia Sisi ponúkajú v letných mesiacoch sedenie na terase. Do komplexu Sisi reštaurácii patrí Metropolis SISI a Sisi Gardens restaurant, ktoré sú vhodné aj na usporiadanie stretávky, oslavy, svadby, plesov a stužkových slávnosti. 

 

Stravovanie

 

 

 

 

Spoločenské miestnosti

Poriadate stužkovú, ples, svadbu pre väčší počet hostí? Reprezentatívnu oslavu, banket, výročie úspešnej firmy?
Máme pre vás riešenie - v priestoroch SISI Gardens máme pre vás, v rámci špičkovej reštaurácie SISI Gardens Restaurant, krásnu, veľkú sálu s východom na unikátnu terasu na streche, s barom obloženým drevom, tanečným parketom, dataprojektorom, cateringom, obsluhou a výbornou kuchyňou. Kapacita je 130 hostí. K dispozícii je 50 parkovacích miest. Máte možnosť použiť aj priestory reštaurácie i malý salónik. Ubytovanie je možné v našich ubytovacích zariadeniach - House, Pension a Gardens.

 

 

 

+421 911 031 226​ Rezervovať