Ubytovanie v SISI Gardens

 

SISI Gardens poskytuje príjemné a moderné ubytovanie v Púchove. Izby aj apartmány sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV, chladničkou a jedálenským stolíkom so stoličkami. Na izbách máte k dispozícií Wifi a parkovanie pri SISI Gardens je v cene pobytu, pričom parkovacie plochy sú monitorované kamerovým systémom. Ubytovať sa v SISI Gardens znamená nájsť v Púchove príjemné, komfortné ubytovanie za dostupné ceny.

 

Pozrite si izby

 

 

 

 

 

 

 

Pre koho sú naše izby a apartmány vhodné?

 

Ubytovanie v SISI Gardens v Púchove vyhľadávajú firmy či podnikatelia, keď do Púchova cestujú na obchodné rokovania a stretnutia, manažéri a technici na montáže know-how, riadiaci pracovníci, auditori, špecialisti a iní vysokokvalifikovaní pracovníci na pracovných cestách do okolitých podnikov. Zároveň ho radi využívajú aj svadobčania, ktorí si u nás rezervujú izby pre svojich rodinných príslušníkov, cestujúcich na svadbu zo všetkých kútov Slovenska.

 

 

 

 

 

 

Praktické informácie k ubytovaniu:

 
 

Parkovanie

Ubytovaní v SISI Gardens aj návštevníci stravovacích zariadení za parkovanie neplatia. Parkovacia plocha je monitorovaná kamerovým systémom.

 

 

 

Fajčenie

Izby sú nefajčiarske, ale je vytvorený priestor pre nefajčiarov. Ďakujeme za rešpektovanie.

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

Recepcia

Recepcia je otvorená nasledovne:

 

Otváracie hodiny recepcie  
Pondelok - Piatok: 06:30 - 22:30
Sobota, nedeľa podľa objednávok

 


 

Pozrite si izby

 

 

Všetky informácie alebo otázky radi
poskytneme a zodpovieme

 

0914 321 023​

 veronika.jancova@sisipuchov.sk

 

 

 

+421 911 031 226​ Rezervovať