Ubytovanie v SISI Gardens

 

Vitajte v Púchove!

SISI Gardens ponúka príjemné a moderné ubytovanie v Púchove. Každá naša izba má vlastné sociálne zariadenie, TV, chladničku a jedálenský stolík so stoličkami. Izby sa nachádzajú na 4. a 5. poschodí, v budove je výťah. Parkujete hneď pred vchodom, parkovacích miest je dostatok. Parkovacie plochy sú monitorované kamerovým systémom. Wifi na izbách je samozrejmosťou, príjemný personál na recepcii tiež. Ubytovať sa v SISI Gardens znamená nájsť v Púchove príjemné a komfortné ubytovanie za dostupné ceny.

 

 

Naše izby

 

 

 

 

 

 

 

 

Koho najčastejšie ubytovávame?

 

 

Sme ideálne ubytovanie pre podnikateľov
a ich zamestnancov

Ubytovanie v SISI Gardens v Púchove vyhľadávajú najmä firmy a podnikatelia, ktorí prichádzajú do Púchova a okolia kvôli obchodných rokovaniam a stretnutiam. Často sa u nás ubytovávajú manažéri, technickí a riadiaci pracovníci, audítori, špecialisti a vysokokvalifikovaní pracovníci počas svojich pracovných ciest do okolitých podnikov. Výhodou nášho ubytovania je blízka dostupnosť závodu Continental Púchov. Aj preto hostíme zahraničné návštevy či pracovníkov okolitých podnikov, ktorí hľadajú dlhodobé a výhodné ubytovanie v príjemnom prostredí.

 

 

 

 

 

 

 

Ubytujeme svadobčanov, aj hostí
z vašej oslavy

Novomanželia u nás zabezpečujú ubytovanie pre svojich svadobných hostí, ktorí často na svadbu cestujú z rôznych kútov Slovenska či sveta. Ak svoju svadbu organizujú práve v SISI Gardens, majú to na izbu naozaj len skok, pričom k dispozícii je výťah. Aj po rodinnej oslave, promočnej párty alebo kare ubytujeme vašich hostí, ktorí sa pred cestou domov potrebujú dobre vyspať a oddýchnuť si.

 

 

 

 

 

Praktické informácie k ubytovaniu:

 

 

 

Sociálne zariadenia

Každá izba má svoje vlastné sociálne zariadenie (WC, umývadlo, sprchový kút).

 

 

 

Parkovanie

Ubytovaní hostia a ani hostia počas vašej oslavy/svadby v SISI Gardens za parkovanie neplatia. Parkovacia plocha je monitorovaná kamerovým systémom, parkovacích miest je 30.

 

 

 

Strava

Možnosti stravovania počas ubytovania sme spísali tu. V budove SISI Gardens sa nachádza ázijské bistro Ha-noi s bohatou ponukou chutných jedál.

 

 

 

Fajčenie

Izby sú nefajčiarske, na prízemí sa nachádza priestor pre fajčiarov. Ďakujeme, že túto informáciu rešpektujete.

 

 

 

 

 

Recepcia SISI Gardens Púchov

 

Otváracie hodiny recepcie  
Pondelok - Piatok: 06:30 - 22:30
Sobota, Nedeľa

podľa objednávok

Rezervácie a info na 0911 031 226​

 

 

 

 

Pozrite si naše izby

 

+421 911 031 226​ Rezervovať